EEV-TG1K100P
PanasonicPanasonic
EEV-TG1K100P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-TG1K100P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD
Fitxak: EEV-TG1K100P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEV-TG1K100Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-TG1K100P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 81066 pcs Datuen fitxa EEV-TG1K100P.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TG Ripple Current @ maiztasuna baxua 45.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 70mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3668CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.3 Ohm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 10µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.3 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 10µF