EEV-HD1H1R0R
PanasonicPanasonic
EEV-HD1H1R0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-HD1H1R0R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Fitxak: EEV-HD1H1R0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEV-HD1H1R0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-HD1H1R0R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 199290 pcs Datuen fitxa EEV-HD1H1R0R.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HD-V Ripple Current @ maiztasuna baxua 7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 11.9mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3346CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 12 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose