EEV-HB1E220P
PanasonicPanasonic
EEV-HB1E220P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-HB1E220P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Fitxak: EEV-HB1E220P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
EEV-HB1E220Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-HB1E220P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 131678 pcs Datuen fitxa EEV-HB1E220P.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series HB balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3037CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF