EEV-HB0J220R
PanasonicPanasonic
EEV-HB0J220R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-HB0J220R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: EEV-HB0J220R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEV-HB0J220Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-HB0J220R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 329664 pcs Datuen fitxa EEV-HB0J220R.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HB Ripple Current @ maiztasuna baxua 26mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3026CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak Automotive