EEV-HA1V470UP
PanasonicPanasonic
EEV-HA1V470UP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-HA1V470UP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEV-HA1V470UP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEV-HA1V470UPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-HA1V470UP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 548130 pcs Datuen fitxa EEV-HA1V470UP.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 84mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEVHA1V470UP
PCE3302TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak Automotive