EEV-HA1HR33R
PanasonicPanasonic
EEV-HA1HR33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-HA1HR33R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Fitxak: EEV-HA1HR33R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-HA1HR33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-HA1HR33R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4247 pcs Datuen fitxa EEV-HA1HR33R.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EEVHA1HR33R
PCE3016TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 0.33µF eskaerak Automotive