EEV-FK1H221GP
PanasonicPanasonic
EEV-FK1H221GP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1H221GP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Fitxak: 1.EEV-FK1H221GP.pdf2.EEV-FK1H221GP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-FK1H221GPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1H221GP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5380 pcs Datuen fitxa 1.EEV-FK1H221GP.pdf2.EEV-FK1H221GP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 502.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 670mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE3719CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
inpedantzia 180 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Automotive