EEV-FK1C220R
PanasonicPanasonic
EEV-FK1C220R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-FK1C220R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Fitxak: EEV-FK1C220R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-FK1C220Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-FK1C220R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4466 pcs Datuen fitxa EEV-FK1C220R.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasun handia 160mA @ 100kHz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak PCE3396CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 700 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF