EEU-TA1J470
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1J470
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1J470.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
EEU-TA1J470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1J470 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176178 pcs Datuen fitxa EEU-TA1J470.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 299mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 460mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1J470
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 270 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose