EEU-TA1H470B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1H470B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1H470B.pdf
  • Mezua
EEU-TA1H470Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1H470B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5526 pcs Datuen fitxa EEU-TA1H470B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 286mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEUTA1H470B Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-TA1H3R3
EEU-TA1H3R3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 4728 pcs
Deskarga: EEU-TA1H3R3.pdf
RFQ
EEU-TA1H470
EEU-TA1H470
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 3873 pcs
Deskarga: EEU-TA1H470.pdf
RFQ
EEU-TA1H3R3BJ
EEU-TA1H3R3BJ
Deskarga: EEU-TA1H3R3BJ.pdf
EEU-TA1H470BJ
EEU-TA1H470BJ