EEU-TA1H101B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1H101B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1H101B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EEU-TA1H101Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1H101B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 315597 pcs Datuen fitxa EEU-TA1H101B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 360.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 555mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1H101B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 180 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-TA1H101
EEU-TA1H101
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL