EEU-TA1A102B
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1A102B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1A102B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-TA1A102Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1A102B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174988 pcs Datuen fitxa EEU-TA1A102B.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 825mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1A102B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 57 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-TA1A102SB
EEU-TA1A102SB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 166887 pcs
Deskarga: EEU-TA1A102SB.pdf
RFQ
EEU-TA1A102
EEU-TA1A102
fabrikatzaileak: Panasonic Electronic Components