EEU-HD1H681S
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H681S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-HD1H681S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-HD1H681S.pdf2.EEU-HD1H681S.pdf3.EEU-HD1H681S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-HD1H681Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-HD1H681S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43881 pcs Datuen fitxa 1.EEU-HD1H681S.pdf2.EEU-HD1H681S.pdf3.EEU-HD1H681S.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series HD Ripple Current @ maiztasuna baxua 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 975mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUHD1H681S
P15165
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF