EEU-HD1A222B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1A222B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-HD1A222B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-HD1A222B.pdf2.EEU-HD1A222B.pdf3.EEU-HD1A222B.pdf
  • Mezua
EEU-HD1A222Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-HD1A222B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68913 pcs Datuen fitxa 1.EEU-HD1A222B.pdf2.EEU-HD1A222B.pdf3.EEU-HD1A222B.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series HD Ripple Current @ maiztasuna baxua 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 874mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P15722CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF