EEU-FS1A122L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FS1A122L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FS1A122Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FS1A122L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FS Ripple Current @ maiztasuna baxua 992mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.24A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFS1A122L
P122363
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.51mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 41 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.51mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF