EEU-FR1J681L
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-FR1J681L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1J681L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-FR1J681L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EEU-FR1J681Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1J681L fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52867 pcs Datuen fitxa EEU-FR1J681L.pdf
tolerantzia 680µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm) Series FR
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 63V Pakete / kasua -
Beste izenak EEUFR1J681L
P15418
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 2.085A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia EEU-FR1J681L
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia 21 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) Zabaldutako deskribapena 680µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
eskaerak 10000 Hrs @ 105°C