EEU-FR1J271U
PanasonicPanasonic
EEU-FR1J271U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1J271U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-FR1J271U.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FR1J271Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1J271U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108443 pcs Datuen fitxa EEU-FR1J271U.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 860.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.229A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFR1J271U
P15410
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 35 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose