EEU-FR1H681L
PanasonicPanasonic
EEU-FR1H681L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1H681L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FR1H681L.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FR1H681Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1H681L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75019 pcs Datuen fitxa EEU-FR1H681L.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.37A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.16A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFR1H681L
P14463
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 16 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose