EEU-FR1H181LB
PanasonicPanasonic
EEU-FR1H181LB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1H181LB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-FR1H181LB.pdf2.EEU-FR1H181LB.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
EEU-FR1H181LBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1H181LB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150157 pcs Datuen fitxa 1.EEU-FR1H181LB.pdf2.EEU-FR1H181LB.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.001A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.43A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P15373CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 9000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 33 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose