EEU-FR1E681B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E681B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FR1E681B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-FR1E681B.pdf2.EEU-FR1E681B.pdf
  • Mezua
EEU-FR1E681Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FR1E681B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113533 pcs Datuen fitxa 1.EEU-FR1E681B.pdf2.EEU-FR1E681B.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.343A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.79A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P15366CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 28 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FR1E681
EEU-FR1E681
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL