EEU-FM1V561L
PanasonicPanasonic
EEU-FM1V561L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1V561L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1V561L.pdf
  • Mezua
EEU-FM1V561Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1V561L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114549 pcs Datuen fitxa EEU-FM1V561L.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.853A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.47A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1V561L
P12416
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 18 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose