EEU-FM1E221
PanasonicPanasonic
EEU-FM1E221 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1E221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1E221.pdf
  • Mezua
EEU-FM1E221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1E221 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224993 pcs Datuen fitxa EEU-FM1E221.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 950mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1E221
P12383
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 56 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FM1E152B
EEU-FM1E152B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 83844 pcs
Deskarga: EEU-FM1E152B.pdf
RFQ
EEU-FM1E272
EEU-FM1E272
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 70514 pcs
Deskarga: EEU-FM1E272.pdf
RFQ
EEU-FM1E221BJ
EEU-FM1E221BJ
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL