EEU-FM1C471L
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C471L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1C471L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1C471L.pdf
  • Mezua
EEU-FM1C471Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1C471L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214035 pcs Datuen fitxa EEU-FM1C471L.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.24A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1C471L
P12376
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 41 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FM1C681L
EEU-FM1C681L
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 142954 pcs
Deskarga: EEU-FM1C681L.pdf
RFQ
EEU-FM1C471LBJ
EEU-FM1C471LBJ
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 811618 pcs
Deskarga: EEU-FM1C471LBJ.pdf
RFQ
EEU-FM1C392B
EEU-FM1C392B
deskribapena: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: EEU-FM1C392B.pdf
EEU-FM1C471
EEU-FM1C471
Deskarga: EEU-FM1C471.pdf
EEU-FM1C392
EEU-FM1C392
Deskarga: EEU-FM1C392.pdf
EEU-FM1C332L
EEU-FM1C332L
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: EEU-FM1C332L.pdf
EEU-FM1C471LB
EEU-FM1C471LB