EEU-FM1C272SB
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C272SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM1C272SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-FM1C272SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-FM1C272SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM1C272SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175678 pcs Datuen fitxa EEU-FM1C272SB.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM1C272SB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 17 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose