EEU-FM0J392B
PanasonicPanasonic
EEU-FM0J392B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FM0J392B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: EEU-FM0J392B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-FM0J392Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FM0J392B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243027 pcs Datuen fitxa EEU-FM0J392B.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.552A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.19A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFM0J392B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 15 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3900µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FM0J392
EEU-FM0J392
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL