EEU-FC1V821L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V821L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1V821L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1V821L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1V821Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1V821L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97521 pcs Datuen fitxa EEU-FC1V821L.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.459A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.945A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1V821L
P11241
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 30 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1V821LB
EEU-FC1V821LB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 211378 pcs
Deskarga: EEU-FC1V821LB.pdf
RFQ
EEU-FC1V820
EEU-FC1V820
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 6619 pcs
Deskarga: EEU-FC1V820.pdf
RFQ
EEU-FC2A100E
EEU-FC2A100E
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Deskarga:
EEU-FC1V821
EEU-FC1V821