EEU-FC1V561B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V561B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1V561B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1V561B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEU-FC1V561Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1V561B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112024 pcs Datuen fitxa EEU-FC1V561B.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.44A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P19685CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 45 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak Automotive