EEU-FC1J821
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J821 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1J821
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1J821.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1J821ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1J821 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52727 pcs Datuen fitxa EEU-FC1J821.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.003A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.67A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1J821
P11278
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 43 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1V101
EEU-FC1V101
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 233752 pcs
Deskarga: EEU-FC1V101.pdf
RFQ
EEU-FC1J821S
EEU-FC1J821S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 50930 pcs
Deskarga: EEU-FC1J821S.pdf
RFQ
EEU-FC1J6R8B
EEU-FC1J6R8B
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Deskarga: EEU-FC1J6R8B.pdf
EEU-FC1J6R8H
EEU-FC1J6R8H
Deskarga: EEU-FC1J6R8H.pdf
EEU-FC1J821SB
EEU-FC1J821SB