EEU-FC1J680BJ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1J680BJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1J680BJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEU-FC1J680BJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1J680BJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 774169 pcs Datuen fitxa EEU-FC1J680BJ.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 263.3mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEUFC1J680BJ Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 342 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1J681B
EEU-FC1J681B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 135642 pcs
Deskarga: EEU-FC1J681B.pdf
RFQ
EEU-FC1J681SB
EEU-FC1J681SB
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 102657 pcs
Deskarga: EEU-FC1J681SB.pdf
RFQ
EEU-FC1J680B
EEU-FC1J680B
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Deskarga: EEU-FC1J680B.pdf
EEU-FC1J680
EEU-FC1J680