EEU-FC1J391SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J391SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1J391SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1J391SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1J391SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1J391SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141635 pcs Datuen fitxa EEU-FC1J391SB.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.268A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.69A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1J391SB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 86 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak Automotive