EEU-FC1H391SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H391SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1H391SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1H391SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1H391SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1H391SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162512 pcs Datuen fitxa EEU-FC1H391SB.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.208A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.61A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1H391SB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 80 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1H391
EEU-FC1H391
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL