EEU-FC1H222E
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H222E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1H222E
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1H222E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1H222Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1H222E fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44663 pcs Datuen fitxa EEU-FC1H222E.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.48A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.1A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEU-FC1H222E-ND
EEUFC1H222E
P19489
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 23 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1H222
EEU-FC1H222
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL