EEU-FC1H120B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H120B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1H120B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1H120B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EEU-FC1H120Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1H120B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1500145 pcs Datuen fitxa EEU-FC1H120B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 87.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 135mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1H120B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.3 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 12µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 12µF eskaerak Automotive