EEU-FC1E821
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E821 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1E821
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1E821.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1E821ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1E821 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136461 pcs Datuen fitxa EEU-FC1E821.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.44A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1E821
P11221
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 45 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1E821ST
EEU-FC1E821ST
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 349719 pcs
Deskarga: EEU-FC1E821ST.pdf
RFQ
EEU-FC1E681B
EEU-FC1E681B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 131266 pcs
Deskarga: EEU-FC1E681B.pdf
RFQ
EEU-FC1E821SB
EEU-FC1E821SB
Deskarga: EEU-FC1E821SB.pdf
EEU-FC1E681
EEU-FC1E681
Deskarga: EEU-FC1E681.pdf
EEU-FC1E821B
EEU-FC1E821B