EEU-FC1E221BJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E221BJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1E221BJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1E221BJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEU-FC1E221BJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1E221BJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 861032 pcs Datuen fitxa EEU-FC1E221BJ.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 360.8mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEU-FC1E221BJ-ND
EEUFC1E221BJ
P19643TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 117 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC1E270B
EEU-FC1E270B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 27UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 4146 pcs
Deskarga: EEU-FC1E270B.pdf
RFQ
EEU-FC1E270
EEU-FC1E270
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 3865 pcs
Deskarga: EEU-FC1E270.pdf
RFQ
EEU-FC1E221
EEU-FC1E221
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-FC1E221.pdf
EEU-FC1E182
EEU-FC1E182
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-FC1E182.pdf
EEU-FC1E270H
EEU-FC1E270H
Deskarga: EEU-FC1E270H.pdf
EEU-FC1E221B
EEU-FC1E221B