EEU-FC1E122B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E122B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC1E122B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-FC1E122B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EEU-FC1E122Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC1E122B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196567 pcs Datuen fitxa EEU-FC1E122B.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.556A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.945A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUFC1E122B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 30 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1200µF eskaerak Automotive