EEU-FC0J471BJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J471BJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC0J471BJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: EEU-FC0J471BJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEU-FC0J471BJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC0J471BJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 793738 pcs Datuen fitxa EEU-FC0J471BJ.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 416.25mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEUFC0J471BJ Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 117 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF