EEU-FC0J122LJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J122LJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-FC0J122LJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: EEU-FC0J122LJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EEU-FC0J122LJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-FC0J122LJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 553160 pcs Datuen fitxa EEU-FC0J122LJ.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 604mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEUFC0J122LJ Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 65 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-FC0J151B
EEU-FC0J151B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 3819 pcs
Deskarga: EEU-FC0J151B.pdf
RFQ
EEU-FC0J103S
EEU-FC0J103S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 45358 pcs
Deskarga: EEU-FC0J103S.pdf
RFQ
EEU-FC0J122
EEU-FC0J122
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Deskarga: EEU-FC0J122.pdf
EEU-FC0J122L
EEU-FC0J122L
fabrikatzaileak: Panasonic Electronic Components