EEU-EE2V680S
PanasonicPanasonic
EEU-EE2V680S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EE2V680S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: EEU-EE2V680S.pdf
  • Mezua
EEU-EE2V680Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EE2V680S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46020 pcs Datuen fitxa EEU-EE2V680S.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series EE Ripple Current @ maiztasuna baxua 465.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.33A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEE2V680S
P13658
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF