EEU-ED2W330S
PanasonicPanasonic
EEU-ED2W330S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2W330S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: EEU-ED2W330S.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-ED2W330Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2W330S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41054 pcs Datuen fitxa EEU-ED2W330S.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 850mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUED2W330S
P13562
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF