EEU-EB1V471B
PanasonicPanasonic
EEU-EB1V471B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1V471B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1V471B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EEU-EB1V471Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1V471B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 461086 pcs Datuen fitxa EEU-EB1V471B.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 349mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 453.7mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1V471B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF