EEU-EB1JR47SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1JR47SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1JR47SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1JR47SB.pdf
  • Mezua
EEU-EB1JR47SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1JR47SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3667 pcs Datuen fitxa EEU-EB1JR47SB.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.425mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1JR47SB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.47µF