EET-UQ2W121BA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2W121BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-UQ2W121BA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Fitxak: EET-UQ2W121BA.pdf
  • Mezua
EET-UQ2W121BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-UQ2W121BA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2895 pcs Datuen fitxa EET-UQ2W121BA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-UQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.456A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETUQ2W121BA
P11934
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.658 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 120µF