EET-UQ2E681DF
PanasonicPanasonic
EET-UQ2E681DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-UQ2E681DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Fitxak: EET-UQ2E681DF.pdf
  • Mezua
EET-UQ2E681DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-UQ2E681DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3727 pcs Datuen fitxa EET-UQ2E681DF.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-UQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.22A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETUQ2E681DF
P13319
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 293 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 293 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 680µF