EET-UQ2D222DA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2D222DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-UQ2D222DA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Fitxak: EET-UQ2D222DA.pdf
  • Mezua
EET-UQ2D222DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-UQ2D222DA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5411 pcs Datuen fitxa EET-UQ2D222DA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-UQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.92A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.888A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETUQ2D222DA
P11853
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 98 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 98 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF