EET-HD2S151HJ
PanasonicPanasonic
EET-HD2S151HJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HD2S151HJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Fitxak: EET-HD2S151HJ.pdf
  • Mezua
EET-HD2S151HJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HD2S151HJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4633 pcs Datuen fitxa EET-HD2S151HJ.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-HD Ripple Current @ maiztasuna baxua 840mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.176A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHD2S151HJ
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF