EET-HC2W391LA
PanasonicPanasonic
EET-HC2W391LA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2W391LA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Fitxak: EET-HC2W391LA.pdf
  • Mezua
EET-HC2W391LAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2W391LA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4574 pcs Datuen fitxa EET-HC2W391LA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.17A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHC2W391LA
P14124
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 468 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 468 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF