EET-HC2W181JA
PanasonicPanasonic
EET-HC2W181JA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2W181JA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Fitxak: EET-HC2W181JA.pdf
  • Mezua
EET-HC2W181JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2W181JA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3738 pcs Datuen fitxa EET-HC2W181JA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.218A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHC2W181JA
P14109
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.013 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.013 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 180µF