EET-HC2W121JA
PanasonicPanasonic
EET-HC2W121JA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2W121JA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Fitxak: EET-HC2W121JA.pdf
  • Mezua
EET-HC2W121JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2W121JA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3057 pcs Datuen fitxa EET-HC2W121JA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.008A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHC2W121JA
P14103
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.52 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.52 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120µF