EET-HC2V271CA
PanasonicPanasonic
EET-HC2V271CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EET-HC2V271CA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Fitxak: EET-HC2V271CA.pdf
  • Mezua
EET-HC2V271CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EET-HC2V271CA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2927 pcs Datuen fitxa EET-HC2V271CA.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series TS-HC Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.54A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak EETHC2V271CA
P11786
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 614 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 614 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF